Dla sponsorów

Obecne czasy owocują w ciekawe zabezpieczenia, które doskonale sprawdzają się w ochronie danych osobowych, szczególnie teraz, kiedy bardzo łatwo jest o utratę danych. Kluczowym numerem, który świadczy o naszej indywidualności jest numer PESEL, który posiada dziś każdy Polak. Przekazanie tego numeru w niepowołane ręce, może powodować zagrożenia, które w swoich skutkach mogą być dla człowieka bardzo nieprzyjemne.

Możemy jednak zaufać takim witrynom, jak ewalidator.pl, która zajmuje się generowaniem testowego numeru konta bankowego IBAN. Jest to bardzo ważny numer, szczególnie w sytuacji, kiedy testujemy oprogramowanie i ze względów bezpieczeństwa nie chcemy wykorzystywać prawdziwych numerów. W sieci często pojawia się zapytanie o tego rodzaju numer.

Na naszej stronie bez problemu możecie Państwo znaleźć odpowiednie elementy, które możecie wykorzystać dla celów sponsoringowych. Naszych sponsorów prosimy o skontaktowanie się z nami za pomocą formularza, w którym należy podać również swój NIP. Już teraz jesteśmy do Waszej dyspozycji.